Atrakcje w okolicy Gościńca Zamkowego w Darłowie

Wybierając się do Darłowa, decydując na pobyt w Zamkowym gwarantujemy wachlarz atrakcji w okolicy hotelu. Darłowo to przecież nadmorska miejscowość, nieodległa plaża zaprasza na słoneczne leniuchowanie i kąpiele morskie.

Dla miłośników starych zabytków okolice Zamkowego to istny raj. Zwiedzanie najlepiej zacząć spacerkiem od Zamku Książąt Pomorskich , który jest tuż za naszą bramą, Kościół Mariacki z XIV wieku, stara Brama Kamienna oraz rynek darłowski otoczony przez okazałe renesansowe i barokowe kamieniczki mieszczańskie czekają .
Jeżeli pogoda nie dopisze , niedaleko jest całoroczny basen z wodą morską.

Miłośnicy koni , też znajdą coś tu dla siebie , kilka kilometrów od Darłowa można pojeździć konno lub bryczką na Ranczu Mustafa . Spływy kajakowe, windsurfing lub kitesurfing, wszystko w zasięgu ręki.

Dla pasjonatów militariów szczególnie tu w Darłowie, gdzie corocznie od 17 lat są organizowane Zloty Pojazdów Wojskowych znajdziemy specjalnie organizowane wyprawy tak jak na przykład zwiedzanie Bunkrów – pozostałości po niemieckich armii z okresu II wojny światowej, które mieszczą się na wydmach w Darłówku Zachodnim oraz pobliskim Bobolinie.
Wędkarze , miłośnicy jachtów też nie będą rozczarowani.

Po tych wszystkich atrakcjach zawsze można się zrelaksować w naszym ogrodzie , na leżaczkach nad rzeką po prostu odpocząć od codziennych trosk.